Sylwester 2016/2017

Z wielką przyjemnością zapraszamy na magiczną i niezapomnianą Noc Sylwestrową do Hostelu Evotel. Świetna zabawa, doskonałe jedzenie i różnorodna muzyka – to wszystko znajdziecie u nas.

EVOTEL w filmie !

Takich rzeczy jeszcze u nas nie było! W połowie maja miało u nas  miejsce nagranie niecodziennego, filmowego zaproszenia ślubnego. Nie przypuszczaliśmy, że zaproszenie wyjdzie tak rewelacyjnie.

Na upały kąpielisko !

Jeśli szukacie na weekend odskoczni od zatłoczonej Warszawy ZAPRASZAMY DO NAS! Po pysznym śniadaniu w Evotelu, korzystać z genialnej pogody będziecie mogli na oddalonej o jedynie 3 km plaży, na której od 29 czerwca codziennie dyżurować będę wykwalifikowani ratownicy. Będzie MIŁO I BEZPIECZNIE!

Wolne terminy na Chrzciny i Komunie!

Wielkanoc za nami, zatem najwyższa pora otworzyć sezon Komunii i Chrzcin! Swoja drogą ciekawe zjawisko. Wszystko przemija tylko zima twardo przy nas trwa. Oferujemy Państwu kompleksową organizację wszelkich imprez okolicznościowych. Zapewniamy pyszne jedzenie, niepowtarzalny klimat oraz ofertę dostosowaną indywidualnie do potrzeb każdego klienta.

Pierwsze WESELE w Evotelu

Organizowaliśmy już chrzciny,  urodziny, Slwester,  Andrzejki…a teraz przyszła pora na WESELE. Było nam niezwyke miło gościć pierwszą młoda parę. Przyjęcie przebiegło dokładnie tak jak życzyła sobie tego Pani Młoda. Zgodnie z oczekiwaniami na stole znalazła się  soczysta cielęcina z nadzienie szpinakowym, krem z borowików z grzankami oraz pyszne muffinki.

Państwu Młodym życzymy wszsytkiego najlepszego na nowej drodze życia.  Pokładów miłosci, szacunku, wyrozumiałości i szczęścia.

Pierwsza impreza za nami !

W niedziele 18 listopada w naszym Resto Barze odbyła się pierwsza oficjalna „mini” impreza ! Gościem honorowym był uroczy, półroczny Max. Z okazji jego Chrztu Świętego odbył się u nas rodzinny obiad na, którym gościliśmy 20 osób. Uroczystość była dopracowana do ostatniego szczegółu. Świeże kwiaty, piękne dekoracje, świece zapachowe, delikatna, jazzowa muzyka i przede wszystkim pyszne jedzenie stworzyły niezapomniany klimat. Na tę okazje Szef  Kuchni przygotował m.in. kotleciki drobiowe faszerowane grzybami z serem, zupę z leśnych grzybów z łazankami, tatar z wołowiny, sałatka caprese, schab faszerowany i wiele innych smakołyków.

Andrzejki w RESTO BARZE EVOTEL !

Z wielkim uśmiechem na twarzy i nieskrywaną radością mamy przyjemność zaprosić Państwa na Andrzejki do Resto Baru Evotel. To pierwsza oficjalna impreza w naszej nowo powstałej restauracji. Jesteśmy bardzo podekscytowani i lekko zestresowani zbliżającym się wydarzeniem. Przez ostatni rok nasz Hotel zmienił się nie do poznania! Wiele osób ciężko pracowało nad tą metamorfozą i mimo, że wciąż dużo pracy przed nami,  30 listopada będzie ukoronowaniem naszych dotychczasowych działań. Chcemy wspólnie świętować imieniny wszystkich Andrzejów i otwarcie Resto Baru.

Powoli kończymy rewolucję !!!

Trwający już prawie rok remont wielkimi krokami zbliża się ku końcowi. Mimo, że zostało jeszcze trochę szczegółów do dopięcia, telewizorów do podłączenia i kinkietów do zamontowania jesteśmy przekonani, że pójdzie gładko i sprawnie. Przez ostatni rok nasz hotel zmienił się nie do poznania! Można powiedzieć, że w spokoju „zostawiliśmy tylko fundamenty”.